Penga Rush

Android için Sonsuz Koşu Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Koray Saldere
Penga Rush oyunu; Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz inanılmaz eğlenceli mükemmel bir sonsuz koşu oyunudur.

Penga Rush oyunu; Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz inanılmaz eğlenceli mükemmel bir sonsuz koşu oyunudur. Oyunda çok çılgın anlar yaşayacağınız heyecanlı bir eğlence siz oyun severleri bekliyor.

Kolay kontrol edilebilen menüsü sayesinde siz oyun severlere keyifli bir kullanım sunan Penga Rush oyunu heyecanlı atmosferi, göz alıcı grafikleri, ilgi çeken animasyonları ve keyifli efektleri sayesinde daha da eğlenceli bir hal almıştır. Eğer siz de boş zamanlarınızı çok eğlenceli bir şekilde değerlendirmek istiyor iseniz bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Buz üstünde çıkacağınız macera dolu yolculukta, sevimli bir pengueni kontrol edeceksiniz. Oyundaki amacınız sevimli penguenin buz üstünde kayarak en sevdiği balıkları toplayarak onun mutlu olmasını sağlamak olacak. Tabi bu o kadar da kolay olmayacak. Çünkü yolunuzu siz engellemek isteyen 30' un üzerinde farklı engel sizi karşılayacak. Güçlü reflekslerinizi kullanarak tüm engelleri aşacak ve balıkları toplayarak yolculuğun tadını çıkaracaksınız. Bu eğlenceli oyunu Android cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Penga Rush indir